Eelised

Tehniline nõu

Pro Klubi liikmed saavad värvimisalast nõu telefonitsi või e-kirja teel. Klubi liikmed on oodatud konsultatsioonile Tikkurila Koolituskeskusesse tööpäeviti kell 9.00-16.00.

Kaubanduslik tugi ja eelised

Liikmele laieneb Tikkurila värvikaartide ja esitlusmaterjalide kasutusõigus, mis aitab pakkuda oma klientidele kvaliteetsemat ja mitmekülgsemat teenust. Klubi kaardiga kaasnevad soodustused partnerettevõtete kaupadele-teenustele.

Koolitused ja üritused

Tikkurila Koolituskeskus on välja töötanud koolituste sarja, mis on mõeldud elukutselistele maalritele. Koolitustele lisanduvad liikmetele mõeldud sisukad üritused vabamas vormis.

Uudised ja kasulik info

Tikkurila Pro Klubi liikmed on esimesed, kelleni jõuab info nii Vivacolori kui Tikkurila uutest toodetest ja teenustest. Klubi liikmed saavad osaleda tootearenduses, testides uusi tooteid.

Stardipakett

Iga uus Tikkurila Pro Klubi liige saab liikmeks astudes kingituseks stardipaketi, kuhu kuuluvad maalritööde teostamiseks mugavad ja kvaliteetsed tööriided.