Sündmustest lähemalt

Tikkurila Pro Klubi liikmetel on võimalus osaleda erinevatel koolitustel, seminaridel ja muudel üritustel. Traditsiooniliselt koosnevad klubi koosviibimised kahest osast: esimeses osas õpitakse midagi uut, mis on igapäevaselt viimistlustöödega tegelevale inimesele kasulik ja vajalik, teine osa kulgeb vabamas rütmis, kus võetakse ühiselt midagi põnevat ette.

Suviseks traditsiooniks on saanud kardivõistlus, kus nii mehed kui naised saavad vabaks lasta enda vaimu ja üksteisega lõbusas meeleolus mõõtu võtta. Jõulude ajal toimub traditsiooniline meeleolukas jõuluõhtusöök koos jõuluvana külaskäiguga.

Pro Klubi üritustel vahetavad liikmed kolleegidega kogemusi ning loovad uusi kasulikke kontakte ja soojendavad üles vanu.

Sündmuste galerii